Rip-Tie Q-12-075-BK Cable Tie, Hook/Loop, 0.5" x 12", 0.03" Thickness, Black, 75/Pkg
Our Part #464-209
Mfr Part #Q-12-075-BK
Rip-Tie Q-12-075-BK
Rip-Tie
Our Part #464-209
Condition:New
Mfr Part #Q-12-075-BK
Condition:New
BrandRip-Tie
TypeHook & Loop Cable Ties
ColorBlack
Package Quantity75 Per Pkg.
Length12"
Locking StyleSelf-Locking (Standard)
Tie Length09-12 Inches
Width0.5"