Keysight 66319B/120 Mobile Comm DC Source, Dual Output, 15V/3A, 12V/1.5A, 120VAC, GPIB, 66300 Series
Our Part #20004640
Mfr Part #66319B/120
Keysight 66319B/120
Keysight
Our Part #20004640
Condition:New
Mfr Part #66319B/120
Condition:New
Keysight 66319B/120 Mobile Communication DC Source
Configurations Include
  • (120) DC power supply 104-127VAC operation, 50/60Hz
Features and Specifications
  • Dual Output
  • Range: 15 V/3 A, 12 V/1.5 A
  • Input: 120 VAC