Rip-Tie Q-12-075-BK Cable Tie, Hook/Loop, 0.5" x 12", 0.03" Thickness, Black, 75/Pkg
Our Part #
Mfr Part #
Q-12-075-BK
Our Part #
Condition:
New
Mfr Part #
Q-12-075-BK
PKG
Qty:
Add to List
ADD TO CART
Condition:
New
Specifications
Specifications
Brand:
Rip-Tie
Type:
Hook & Loop Cable Ties
Color:
Black
Package Quantity:
75 Per Pkg.
Length:
12"
Locking Style:
Self-Locking (Standard)
Tie Length:
09-12 Inches
Width:
0.5"