Cal Test Electronics CT3302-50-2 Test Lead, Mini Alligator Clips, PVC, 10 MOhm, 50 cm, Red
Our Part #41296.1
Mfr Part #CT3302-50-2
Cal Test Electronics CT3302-50-2
Cal Test Electronics
Our Part #41296.1
Condition:New
Mfr Part #CT3302-50-2
Qty:Price:Savings
Multiples of: 2
Condition:New
Specs:
  • IEC Rating 33 Vac / 70 Vdc
  • Voltage Max 1,200 Vac/dc
  • Current Max 36 A
  • Resistance Max 10 mohm